Naše služby

Kompletní dodávky zelených střech včetně pochozích ploch a veškerých doplňků

Zelené střechy

Hydroizolace

Balkony, terasy

Výroba a montáž klempířských prvků

Vše, co vaše střecha potřebuje. Odborně posoudíme, v jakém stavu vaše střecha je a na zakázku zhotovíme jakékoliv klempířské prvky včetně atypických zadání. Naši klempíři zajistí specializovanou montáž střešních prvků. Pracujeme s nejmodernějšími střešními krytinami z různých materiálů, abychom pro vás vždy vybrali to nejvhodnější řešení.

Údržba budov

Aby pro vás byla údržba budovy bezstarostná. Pošleme k vám specializovaného pracovníka, který znalecky posoudí, v jakém stavu se vaše budova nachází. Doporučíme vhodné opravy, údržbu nebo revizi budovy. Zaměřujeme se nejen na celkový stav budovy, ale hlavně na stav střechy, pláště a izolace. Po posouzení se pustíme do realizace a vše dodáme ve stanoveném termínu.

Hromosvody

Není hromosvod jako hromosvod. Aby váš hromosvod fungoval na jedničku a spolehlivě vás ochránil i v té nejhorší bouřce, musí být ve 100% stavu. Přijedeme k vám a provedeme expertní revizi hromosvodu. Pokud hromosvod nebude vyhovovat normám, navrhneme jeho revizi, případně instalaci úplně nové soustavy.

Projekční a inženýrská činnost

Základem úspěchu u každé stavby je dobrý projekt. Pokud máte šikovného projektanta, máte vyhráno. Vytvoříme pro vás projekt, studii či návrh pro výstavbu či přestavbu střechy, balkonu, terasy – ale i zahradního jezírka, nádrží či zemních izolací. Kromě projektů vám rádi poskytneme i odbornou konzultaci. Vše vám vysvětlíme, aby byl každý náš krok srozumitelný.

Zahradnické služby

Zelená oáza uprostřed betonového města? Pro nás žádný problém. Každý koutek zeleně je krásný a nezáleží na tom, zda se jedná o „střešní“ zahradu či terasu, či „klasickou“ zahrádku u domu. Přijedeme k vám a navrhneme možnou realizaci střešní terasy či zahrady. Pustíme se do práce, terasu osázíme zelení a doporučíme vhodnou údržbu. Obliba střešních zahrad a teras každým rokem roste, přidejte se k trendu i vy.

Zavlažovací systémy

Aby se zahrada stále zelenala, je třeba o ni vhodně pečovat. Doporučíme a nainstalujeme u vás vhodné zavlažovací systémy včetně klíčových komponentů na míru vašim potřebám. Zajistíme pro vás bezúdržbové zavlažovací systémy či částečně údržbové zavlažovací systémy. Aby vám zahrada dělala jen radost i bez každodenní námahy.

Ozvěte se nám