Kdo jsme

Střechy jsou náš život. Zelenými střechami a hydroizolacemi se zabýváme už od roku 2008. KAHIM v sobě nese kousek každého z nás. Název jsme vytvořili podle prvopočátečních písmen našich křestních jmen. Rádi vás poznáváme – jsme Kuba, Amálka, Hanka, Inna a Marek. Tým kamarádů a nadšených profesionálů.

KAHIM STAVBY

Naše rodinná firma se zabývá od roku 2008 řešením problematiky izolací, střech, balkónů, teras, vodních nádrží a různých atypických projektů, jak v soukromém, tak v komerčním sektoru. S přibývajícím počtem realizaci jsme se čím dál více začali setkávat s problémem poškození hydroizolace firmou přicházející po nás např.(dodavatele povrchů teras ,dodavatelé zelených střech a podobně).

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že filozofií naší firmy bude dodávat kompletní zelené střechy, terasy s vysokou životností jako celek a to včetně hydroizolace, tepelné izolace, klempířských prvků a spoustu dalších doplňků. Tento přístup přináší investorovi oporu už při samotném projektu, kdy nabízíme poradenskou činnost pro řešení všech skladeb a detailů.

Největší výhodou je, že veškeré dodávky a práce jsou prováděny našimi zaměstnanci , proto jsme schopni zaručit tu nejvyšší kvalitu od začátku až do konce realizace a na tento celek vám poskytneme jednotnou záruku. Naše firma má za sebou spousty úspěšných realizací zelených střech a všemožných projektů důkazem je vítězství v prestižní soutěži zelená střecha roku 2020.

Vysvětlení slova KAHIM - Jsou to první písmena našich křestních jmen - Kuba, Amalka, Hanka, Inna a Marek

Jsme rádi, že je naše práce vidět. V roce 2020 jsme se umístili na 1. místě v kategorii Veřejná zelená střecha v soutěži Zelená střecha. Největší dík ale patří našim klientům. Jen díky nim se můžeme neustále zdokonalovat. Z boje neutíkáme a rádi se pustíme i do složitých atypických projektů.

Chceme šetřit váš čas. Projekty řešíme jako celek. Od úvodního návrhu, přes projektovou dokumentaci, hydroizolaci až po samotnou zelenou střechu. Abyste nemuseli najímat 3 různé firmy a měli jednotnou záruku na projekt.

To jsme my.

Marek Matěj

Jednatel

Jakub Matěj

Realizace, technická řešení

Napsali o nás

Ozvěte se nám